Isırgan Otu ve kanser tedavisi

maria-treben

Şifalı Bitkiler ile insanları iyileştirmeye hayatını adamış Maria Treben (1907-1990) 3 videoluk konuşmasında şifalı otları, hangi hastalıklara iyi geldiklerini ve tedavi yöntemlerini anlatıyor.

Bu açıklamalar ve kendi yapacağınız incelemeler doğrultusunda sofranızdan eksik etmemeniz gereken şifalı bitkileri tek tek anlayacağız.

ISIRGANOTU

Video Çevirisi (dakika 1-18 arası): 

Birçok tedavisi olmayan hastalık mevcut. Bunu nereden biliyorum, çünkü doktorların yardımcı olamadığı noktalarda bana gelip çare arayan birçok hasta ile karşılaşıyorum. Çok şükür ki elimizdeki şifalı otlar sayesinde en çözümsüz hastalıklarda bile yardımcı olabiliyoruz.

Tanrımız bize bu şifalı bitkileri ayaklarımıza serdi, bahçelerimize ekti. Bu şifalı bitkilere inanan kişilerin hiçbir inancı kalmayıp şüphe ile yaklaşan kişilere göre çok daha hızlı iyileştiklerine defalarca şahit olduk. İnancınızı yitirirseniz yardım da alamazsınız.

Şifalı bitkiler sayesinde kansere gerçekten savaş açabiliyoruz. Kanser virüsü diye birşey olmadığı için herhangi bir kanser virüsü bulunamamaktadır. Bu bizim kimyasal beslenmemizin sonucundan başka birşey değildir.

1942 senesinde bir çiftçi bana “bakın bayan Treben, şimdi tarım arazilerimizde kimyasal ilaçlama yapmaya başladık ve göreceksiniz ki kanser hortlayacak” O dönemlerde kanser neredeyse hiç duyulmamıştı. Bugün her 3 Avusturyalıdan biri kansere yakalanıyor, Almanya’da 2 milyon kanserli mevcut. Sanırım ailesinde kanser vakası olmayan bir aile kalmadı gibi. Bir günden diğerine sağlıklıyken ertesi gün kansere yakalanmış oluyorsunuz.

Bir defasında okumuştum: İnsanlık ısırgan otunun ne kadar şifalı olduğundan haberdar olsa başka hiçbir şey yetiştirmezdi. Şu anda ise en tedavi edici güce sahip ısırgan otu çeşitli kimyasallar ve zehirler ile yok edilmekte. Gün gelecek bizi tedavi edecek hiçbir bitki kalmayacak, insanlık kendi kendisini yok edecek.

ISIRGANOTUCAYI

Isırgan otu o kadar şifalı bir bitkidir ki vücudumuza ait olmayan herşeyi dışarı atar. Her ne hastalığınız olursa olsun, tedavinize ısırgan otu ile başlayın. Isırgan otunu içmekle başlayın ve hemen göreceksiniz ki ya hastalığınızda bir duraksama olacaktır ya da yavaş yavaş geçecektir.

ICORGANLAR

ISIRGAN OTU NEYE İYİ GELİR?

Isırgan otu: Pankreas, mide, bağırsaklar, karaciğer, böbrekler, idrar torbasını tedavi eder. Bu organların sağlığı diğer organlara baskı uygulamalarını engeller. Karaciğerin baskısı sebebi ile genelde hasta olan tiroidler de dahil. Çok ağır hastaların ısırgan otu tedavisi ile tekrar sağlıklarına kavuştuklarını aldığım mektuplar sebebi ile çok iyi biliyorum.

Isırgan otu kanı temizler, kana ait olmayan herşeyi dışarı atar. Biliyorsunuz, vücudunuzda bir enfeksiyon olduğunda veya grip olduğunuzda ilaçlara boğuluyorsunuz. Kanda olan yabancı maddeler yanında ayrıca ilaçlardan vücudunuzda arda kalanlar da ısırgan otu ie dışarı atılmakta.

Bazen griplerden sonra uzunca bir süre bazen aylarca kendinizi toparlayamazsınız, sürekli bir halsizlik our, o gibi durumlarda derhal ısırgan otu ile tedavinize başlayın.

Avuç içi kadar Isırgan otunu  yarım dakika demleyin,  açık sarı renkli bir çay elde edersiniz. Termosa doldurursanız akşama kadar açık sarı renkte kalır. Hiç koyulaşmasına gerek yoktur. Isırgan otu çayı ile sürekli yenilenen kan hücreleriniz sayesinde yorgunluk ve bitkinliğiniz sona erer.

Isırgan otu şeker hastalığını da tedavi eder, neden? Çünkü pankreası tedavi eder. Pankreas insülin üretim merkezidir.

Mide kanseri olup ameliyat masasından eve gönderilen yaşlı bir kadın her gün içtiği taze ısırgan otu çayı sayesinde mide kanserinden tamamen kurtulmuştur.

Kan dolaşımı ile ilgili rahatsızlıklarda müthiş bir tedavi aracıdır. Birçok insan soğuk eller, soğuk ayarlar ile dolaşırlar. Aslında buna hiç gerek yoktur. Isırgan otu banyosu ile hepsi geçer. Gece boyunca oda sıcaklığındaki suda bekleteceğiniz ısırgan otu suyu ile ertesi gün 2-3 veya 4 kez ısıtarak duş alabilirsiniz. Ve birden tüm şikayetlerinizden kurtulursunuz.

Aşırı sıgara içen bir hastamın kangren olmuş amputasyon (kesilmesi gereken)  gereken bacağında, 14 günlük ısırgan otu kökü ve ısırgan otu banyosu uygulamasından sonra artık bu işleme  gerek kalmamıştı.

Kalp kasları hasarlarında, kalp spazmlarında, kan dolaşımı ile ilgili herşeyde ısırgan otu banyosu ile bunları sona erdirebilirsiniz. Tam banyo almanıza gerek yoktur, neresi hastalıklı bölge ise oraya banyoyu soğuk veya ılık uygulayabilirsiniz.

Kalp damarından birisi tıkalı olan bir hastam vardı. Bacağından alınacak bir damar ile kalbindeki tıkalı damarı değiştirilecekti.  Isırgan otu banyoları ile bu sıkıntı çok kısa bir sürede sona erdi. Ameliyata gerek kalmadı.

Göz arkasındaki damarlarda da tıkanıklık olabiliyor. Ya ısırgan otu banyoları ya da gün içersinde göz bölgesine uygulayacağınız kompresler ile bunu geçirebilirsiniz.

Hastanelerin ağzına kadar dolu olduğu bu dönemlerde evimizin bahçesinde yetişmekte olan basit bir otun şifasına inanmak güç olabilir ama Tanrı’nın bir bildiği vardı ki dağ taş ısırgan otu dolu.

Bağırsaklarla ilgili sorunlara, ishale, kabızlığa ısırgan otu iyi gelir,

Karaciğer, pankreas, böbrek, böbrek taşları, safra kesesi taşı sorunları, yani kısaca ısırgan otunun iyi gelmeyeceği hiçbir şey yoktur.

Karaciğerin baskısı kalp astımını yaratır. Karaciğerin baskısı akciğer amfizemini yaratır. Akciğer amfizemi akciğerden kaynaklanmaz. Astım çeşitleri karaciğerden kaynaklar.

Karaciğerinizi araştırdınız mı? Ciddi nefes darlıkları hastalanmış ve zarar görmüş karaciğerden kaynaklanır.

Isırgan otu içtiğiniz zaman ne hasta bir karaciğeriniz ne de hasta bir böbreğiniz olmaz. Böbreğiniz sağlıklı olursa depresyonunuz da olmaz.

Nobel ödüllü Avusturyalı doktor Wagner Jauregg : ‘’ hastanelerdeki sinir hastaların 2/3’si böbrekleri sağlıklı olsa hastanelere yatmak zorunda kalmazlardı’’ Demiştir. Akıl hastanelerine yatırılan hastaları korkunç bir hayat beklemektedir. Burada tedavi gören hastaları dinleyince tedavilerin bir işe yaramadığı görülmektedir. Elektroşok uygulamalarına maruz kalmaktadırlar. Tüm bu ruhsal haller böbreklerin uyguladığı baskı ile beyni etkilemesinden kaynaklanır.

Doğum yapan kadınlarda böbreklerin doğumdan dolayı etkilenmesi veya zarar görmesi olası bir durumdur. Yine ısırgan otu içilince böbrek sorunları sona erer.

Isırgan otu hayat boyu kullanacağınız bir içecektir. İster hasta ister sağlıklı olun her gün 1 bardak ısırgan otu çayı için. Hasta olduğunuzda günde 3-4 veya 5 bardak ısırgan otu çayı içebilirsiniz. Kendinizi çok farklı hissedeceksiniz.

ISIRGAN OTU İLE İLGİLİ DİĞER ÜRÜNLER:

Isırgan otu çorbası (lütfen linke tıklayınız)

Isırgan otu salatası (lütfen linke tıklayınız)

MARIATREBENKITAP

Maria Treben’in bu kitabını tüm kitapçılarda bulabilir ve online sipariş edebilirsiniz.

*Sinir otu ve tümör tedavisi çevirimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Kanser ile ilgili okunmasını tavsiye edeceğimiz bir diğer kitap: Hastalıkların Şahı, kanserin biyografisi / Siddhartha Mukherjee

Kanserin-biyografisi (2)

Kanserin-biyografisi (1)

Bu yazı Sağlık-Health içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Isırgan Otu ve kanser tedavisi

  1. Mehmet dedi ki:

    Bu kitabi neden alabiliriz

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.