Herşey hayal etmekle başladı

lucien-arkas Cesaret nedir diye sorsalar, bunca yıllık hayat tecrübeme dayanarak tek bir şey söylerim;  hayallerimin peşinden gidebilmek. Benim hayallerim tarihin, en eski medeniyetlerin ve kendi hikayemin kök saldığı bu coğrafyadan doğuyor. Ege’nin sabrı ile filizleniyor, gün ışığında olgunlaşıyor, suyuyla hayat buluyor. Benim hayallerim bu bağlarda kök salıyor. / Lucien Arkas – Arkas Holding yönetim kurulu başkanı

Izmir Torbalı ilçesinde gerçekleşen bu hayal, Lucien Arkas Bağları olarak herkesin ziyaretine  açıldı. Türkiye’de 1.168 dönümlük arazi en büyük tek parsel organik bağı olarak geçiyor Arkas Bağları. 

Nefis bir giriş kapısından ince uzun bir yol ile ana binaya ulaşıyorsunuz. Her yer her alan her köşe o kadar düzenli o kadar temiz ki adeta ışıldıyor. Gizli bir disiplin ve büyük bir özeni hissediyorsunuz. Her yer büyük bir düzen içinde dikilmiş nefis bitkiler ve çiçeklerle dolu. Ben nereye geldim acaba demekten kendinizi alamıyorsunuz. Binanın çevresi üzüm bağları ile çevrili, mis gibi kokular, kuş sesleri ve harika manzarası tek kelime ile muhteşem…

Mekan, yemek yanında ayrıca şirketler için etkinlik alanı olarak ta kullanılıyor. Son dönemde düğün için çok tercih edilen bir mekan haline gelmiş. Zaten rüya gibi bir ortam. Izmir’in en güzel düğün mekanı olarak nitelendirilebilir. Ayrıca şarap tadımları da yapabiliyorsunuz. Bağlar hakkında genel bilgi almak ister bir tur talep ederseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden gerekli bilgileri temin edebilirsiniz.

Büyük yemek alanının alt katında şarapların fıçılar içinde dinlendirilmesini üst kattaki cam katmanlardan izleyebiliyorsunuz. Dileyen aşağı inip mekanı gezebiliyor. Bu kadar temiz ve düzenli bir alan olmasına yine hayret ediyorsunuz. 14 derecelik mekandaki fıçıların üzerinde dolum tarihleri yazıyor.

Kendi hayallerinizi gerçekleştirmeniz dileği ile.

lucien-arkas1

Hayal ederseniz çalışırsınız, üretirsiniz, geri kalanını zaman sizin için yapar. Siz de sabırla beklersiniz.

Herşeyin alternatifinin olduğu bir dünyada farkı yaratan nedir? İnsan. İnsanın bilgisi, deneyimi, uzmanlığı, özeni. / Lucien Arkas – Arkas Holding yönetim kurulu başkanı

Arkas-Baglari (21)Arkas-Baglari (92)Arkas-Baglari (90)Arkas-Baglari (89)Arkas-Baglari (88)Arkas-Baglari (2)Arkas-Baglari (3)Arkas-Baglari (4)Arkas-Baglari (6)Arkas-Baglari (7)Arkas-Baglari (8)Arkas-Baglari (9)Arkas-Baglari (10)Arkas-Baglari (11)Arkas-Baglari (12)Arkas-Baglari (13)Arkas-Baglari (14)Arkas-Baglari (15)Arkas-Baglari (16)Arkas-Baglari (17)Arkas-Baglari (18)Arkas-Baglari (19)Arkas-Baglari (20)Arkas-Baglari (22)Arkas-Baglari (23)Arkas-Baglari (24)Arkas-Baglari (25)Arkas-Baglari (26)Arkas-Baglari (27)Arkas-Baglari (28)Arkas-Baglari (29)Arkas-Baglari (30)Arkas-Baglari (31)Arkas-Baglari (32)Arkas-Baglari (33)Arkas-Baglari (34)Arkas-Baglari (35)Arkas-Baglari (36)Arkas-Baglari (37)Arkas-Baglari (38)Arkas-Baglari (39)Arkas-Baglari (40)Arkas-Baglari (41)Arkas-Baglari (42)Arkas-Baglari (43)Arkas-Baglari (44)Arkas-Baglari (45)Arkas-Baglari (46)Arkas-Baglari (49)Arkas-Baglari (50)Arkas-Baglari (52)Arkas-Baglari (54)Arkas-Baglari (55)Arkas-Baglari (56)Arkas-Baglari (59)Arkas-Baglari (60)Arkas-Baglari (61)Arkas-Baglari (62)Arkas-Baglari (64)Arkas-Baglari (65)Arkas-Baglari (66)Arkas-Baglari (67)Arkas-Baglari (68)Arkas-Baglari (69)Arkas-Baglari (71)Arkas-Baglari (72)Arkas-Baglari (73)Arkas-Baglari (74)Arkas-Baglari (78)Arkas-Baglari (79)Arkas-Baglari (80)Arkas-Baglari (81)Arkas-Baglari (82)Arkas-Baglari (83)la-mahzenArkas-Baglari (92)

 

 

 

 

 

Bu yazı İş dünyası- Business world içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.