Corona günlerinde online eğitim

Kendimizi geliştirmek için bulamadığımız zaman şimdi zorunlu olarak elimize verildi! İster sosyal medyada sinir bozucu haberlere odaklanabilir ve içinize korku tohumlarını derince ekebilirsiniz ister daha faydalı bir seçim yapıp kendinize uygun alanlarda eğitim alabilirsiniz.

Ücretlisi de var ücretsiz olanı da mevcut.

edx-logo

edx.org  kar amacı gütmeyen MIT ve Harvard üniversiteleri tarafından ortak bir yatırım ile kurulmuş 57 farklı üniversitenin üye olduğu online bir eğitim platformu.

Mimarlık, Sanat, Biyoloji, İşletme, Kimya, İletişim, bilgisayar mühendisliği, analitik, tasarım, ekonomi ve finans, eğitim, elektronik, enerji, mühendislik, çevre mühendisliği, sağlık, tarih, filantropi, dil, hukuk, edebiyat, matematik, eczacılık, müzik, felsefe, fizik, bilim ve sosyal bilimler gibi 31 farklı alanda harika eğitimler alabilirsiniz.

Uyarı: Tüm eğitimler INGILIZCE’dir.

khan-akademi

Kâr amacı gütmeyen bir kurum olan Khan Academy’nin misyonu, herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz bir eğitim imkanı sağlamaktır. Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in de destekçisi olduğu kuruluş Amerika, Hindistan, Brezilya ve Meksika olmak üzere 4 ülkede faaliyet göstermektedir.

Eğitim dili Türkçe.

Bu yazı Covid-19, Eğitim-Education içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.