9.boyuttan corona virüsü ve yeni dünya düzeni

marina-jacobi

Bu sefer çok daha farklı bir alanda çalışmaları olan birisinin Corona üzerindeki aktarımlarını paylaşıyor olacağım. Marina Jacobi.

21 Mart 2020 online soru-cevap webinarından seçtiğim bazı soruları paylaşıyorum. Konu çok göreceli, inanıp inanmamak her şeyde olduğu gibi yine kişinin kendisine kalmış. Anlatılanları anlayabilmek için Marina Jacobi’nin The harmonic reactor adı altında yayınladığı youtube videolarını konstantre şekilde izlemekte fayda var.  Anlatılanların birçoğu yıllardır binlerce kitabın yazılmasına kaynak olan ve doğruluğu da fizik alanında ıspatlanmış kuantum fiziği üzerine kurulu. Gerisi sizlere kalmış.

Marina Jacobi kimdir?

Enerji filantropisti. Web sitesinden alıntı yaparsam; 1971 Bulgaristan doğumluyum. Çocukluğumdan beri otomatik olarak yazı yazar ve insanların hastalıkları ve sorunları hakkında duru görülerim olurdu. Gerçekleşen canlı rüyalarım olurdu. Yazarken vefaat etmiş sevdiklerimle iletişimde olurdum. Son 5 senede herşey değişti. Daha üst boyutlardaki frekanslardan farklı varlıklar ve üst düzeyde farkındalıklardan hibridler ile bağlantıya geçmeye başladım. Ayrıca telepati ile bağlanarak birçok şey duymaya başladım. Farkındalık ve bilinç hakkında öğretiler başladı. Ayrıca vücudumu tamamen detokslama üzerine rehberlik almaya başladım. Şimdi artık vegan ve çiğ beslenme şekline girdim. 2 kitap yazan Marina, online seanslar ile farklı boyutlardan mesajları iletmektedir.

quantum

Kuantum tezahürü: Düşündüğünü olursun, hissettiğini çekersin, hayal ettiğini yaratırsın.

Kuantum Tezahürü / 9.boyuttan güncel durum üzerine kanallık / Marina Jacobi 

 1. Corona virüsü, dünyanın Rockefeller, Rothschild ve Trump ta dahil olmak üzere %1’lik kesimi tarafından tasarlanmış yeni dünya düzeni, komplo mudur?

Cevap: Üsttekilerin hepsi. 3.boyutta bilincinizin manipüle edilebildiği bir sistem kurulmuştur. Tüm bunların yaşanma sebebi budur. Ancak gelecek 2 sene içersinde, kolektif bilinç olarak göreceksiniz ki yeni frekans ile dengelenecek bu sistemlerin parçası olanlar ortaya çıkacak, yani politikacılar, sosyal medyacılar, Hollywood…Bu sistem onların tasarladığı öyküye göre yaratılmıştır. Şimdi bu hikayaden çıkmak için gerekli bilgiler paylaşılmaktadır. Ancak bunu yapabilmek adına uyanmanız gerekmektedir. Bu süreçle ilgili spesifik tarih ve zaman sorularınız varsa bunlar paylaşılmayacaktır.

 1. Şu anda insanlığa nasıl hizmet edebiliriz?

Şu anda ne yapıyorsun? Nerede olduğuna bak. Ne öğreniyorsun? Coşku ve farkındalığını idrak et ve günlük hayatına aktar. Böylece frekans titreşimini oluşturuyorsun ve bu vesile ile pozitif sonuçların doğacağı bir sonraki momentumu yaratıyorsun. Neyi istiyorsan imgele.

 1. Jim Humble’ın bulduğu MMS,  (Miracle Mineral Solution)  Corona virüsünü tedavi edebilir mi?

Oldukça doğru. Cevap budur.

 1. Yüksek yoğunlukta bir frekans alanını nasıl yaratabilirim?

Her gün aynı his, duygu ve aksiyonları tekrarlarsanız, bu 3 nokta birleşerek hologramınız içinde bir fraktal yaratır, aynı veya benzer bir titreşim içinde bir ses kaynağı haline dönüşmeyi seçerken hologramınız içersinde strüktürel bir momentum yaratırsınız

 1. 3 boyutlu dünyasal ortamımızda ve aynı zamanda perde arkasında tezahür eden şey nedir?

Büyük resim: Özgür olduğunuzdur. Şu anda olan bitenin doğacak sonucu insanlığın özgür olduğudur. İnsanlık yerini korusun, sonunda özgürlük olacak.

 • Peki her şey iyi olmadan önce daha da kötü mü olacak? Dalgalanma demiştik. Bazı alanlarda daha kötü bazı alanlarda ise daha iyi olacak. İnsanların misyonuna göre durumlar değişken olacaktır, bu sebeple momentumu bilemeyiz, bir kişi gerekeni tamamlayamayabilir, diğeri misyonu üstlenebilir. Farkındalık yükselmektedir. Sonuçta zafer vardır.
 • Sürecin fraktal gelişeceğini söylediniz, yani her birey için farklı bir deneyim mi olacak?

Evet, ama dahası da var, fraktal olarak aynı zamanda kolektifte gelişecek. Sonuç olarak 2 sene içinde birçok sistem değişecek ve yeni bir dünya göreceğiz. Uygulamaların, hayatının her bir seviyesi…Şu anda her şey dalgalanıyor. Kafanız karışmakta, realitenin zaman dilimleri çok çabuk gerçekleşiyor, beklediğimiz gibi gelmeyebiliyor, ancak her zaman yardım gelecektir.

 1. Bu süreçten sonra “entrikalar” hala var olacak mı?

Hızlı bir şekilde çökecek. Sonuç, özgürlük olacak. Net bir şekilde belirttik, fraktal bir şekilde gelecek. Sonuç, özgürlük olacak. İnsanların özgürlüğü, global özgürlük. Savaşınız.

 1. Sızdıran bağırsak sendromu için 9’lu konseyin bir önerisi var mı?

Farklı tedavi yollarının bir kobinasyonu. Modern tıp bu konuda hala tereddütte. Önce vücut savunma mekanizmanızı kuvvetlendiriniz, sonra yemek, mandıra ürünleri, glüten ve şekeri bırakınız. Bağırsak florasını güçlendirmek önemli. Bitkisel tedaviler dokuyu tedavi etmekte çok etkindir. Doku önemlidir. Bağırsak florası bilgisayar hücreleri gibi hareket eden belli bakteriler taşır, bakterilerin arı gibi çalışması için; bağırsak floranızdaki kuantumu beyninize iletip doğru rezonansı yakalamak için, vücudunuzun tam kapasitede çalışması, her şeyin senkronize çalışabilmesi için sinyalleri vermesi için, belli bir seviyede olması gereklidir. Tüm bunları mutlaka doktor gözetimde yapmalısınız. Her vücudun kendi yapısı vardır. Vücuda özel tedavi yapılmalıdır. Modern tıp ile bitkisel tedavinin kombinasyonu işin temelidir. Modern tıbbı inkar etmeyiniz, sizin geleceğiniz olacaktır.

Modern tıp süper teknolojiler ile gelişecektir. Dahası gelecek…Yeni teknolojiler geliştirilecek. 5 yıllık bir süreç…

 1. Bu devirde seçim yaparken, kendimize sormamız gereken en önemli sorular ne olmalıdır?

Kendinize soru sormamak. Varolun. Bilin. Seviliyorsunuz ve özgürsünüz. Bu bilinç sizin yeni gerçekliğinizi yaratacaktır.

 1. Titreşimimizi değiştirmek üzere harmonik reaktör serinizi izledik. Daha fazla insana yardımcı olabilmek ve eski düşüncelerimizden arınmak üzere yapabileceğimiz başka bir şey var mıdır?

Evet, titreşimleriniz vasıtası ile hologramlar yaratacaksınız, gerçekliğinize daha fazla insan gelecek, kendi yaptırım hologramınızı yaratacaksınız, çevrenizdeki insanlar ne düşündüğünüzü dahi anlayacaklar, telepati böyle ilerleyecek.

Farkındalığınız içinde rezonanslar inşa olacak, öyle ki arkanızı döndüğünüzde orada olduğunu bilmeden orada olduğunu bileceksiniz, simültane anlayış gibi,

Bakın şimdi nasıl yapılıyor? Marina nasıl size aktarım yapıyor? Hem orada hem de cevabı biliyor. Gerçekliğin kombinasyonu gibi, 1+1=3. Bırakın olsun, her şey orada.

 1. Trump insanlık için doğru şeyi mi yapıyor? 

İşaretlere bakınız, ne yapıldığına bakınız. Sizlere 1 soru soralım: İnsanlığa karşı olan birisi şimdi size vergi ödememe izni verir mi veya her ay düzenli maaş öder mi? İşaretlere bakınız. Ne dediklerine bakınız. Öğrenin, düşünce şeklinizi genişletin. Hepsi orada. Olasılık, zafer için kilit altındadır. Zafer, Trump, zafer. Cevap budur.

Yani Trump için zafer insanlığın zaferi midir?

Eğer öyle görüyorsanız…Ama bu sadece belli bir yüzde, kalanı bunu anlayamayacak, ancak senkronize gerçeklik ile anlayabilecekler. Ancak çoğunuzun şu anda perde arkasında gerçekten neler olduğuna dair anlayışı bulunmamaktadır. Sizlere tüm cevapları vermeyeceğiz, ancak sizlere rehberlik etmeye devam edeceğiz. Ülkenizi terk etmeyiniz, 2 hafta için yiyecek alınız. Kanallığı öğreniniz. Sizlere süreç içinde rehberlik edeceğiz, mesajlar her zaman doğru zamanlarda gelecektir. Sadece dikkat ediniz. Korkmayınız, sonunda insanlık özgürleşecektir. Son şimdidir, yani şimdi özgürsünüz.

Özgür gibi davranınız, özgür olduğunuzu biliniz ve bu doğrultuda gerçeğinizi bulacaksınız, titreşiminiz yolu gösterecektir. Bu kadar basittir. Hedefinizde kalınız. Özgürlük mü istiyorsunuz? Özgür olduğunuzu bilin. Sevgi mi istiyorsunuz, sevgi olduğunuzu bilin. Çoşku mu istiyorsunuz? Coşku olun. Ve bu sizin coşku, sevgi ve özgürlüğünüzü yaratacaktır. Frekans ile bütünleşin. O olun, onu bilin, onu ifade edin, cevap budur.

 1. 25 senelik masaj terapistiyim, yaşanan gelişmeler ışığında işim tamamen durdu. Bekarım ve başka bir gelirim bulunmuyor. Kendim ve ailem için sağlıklı kalıp aynı zamanda nasıl ilerleyebilirim?

Frekansını tut, o momentumdan aksiyon al, hedefte kalın derken demek istediğimiz birşeyleri göremeseniz bile bunu varmışçasına hissedebilir, düşünebilir ve aksiyon alabilirsiniz. Herkesi mutlu edin, herşey yürekten yapın, bilin ki herşeye sahipsiniz ve ihtiyaçlarınız karşılanıyor, Düşüncelerinizle realitenizi yaratacaksınız, holograminizda senkronize yaratım yapacak ve ihtiyaçlarınızın yaratılmasını sağlayacaksınız. Bu çok temeldir. Kuantum strüktürü çalışın, öğrenin (video 1 sezon 1) orada birçok bilgi verilmiştir.

Peki kişi hiçbir desteği olmayan bir ortamdaysa ve çevresi olumsuz düşünen insanlar ile çevrili ise ne yapmalıdır?

Desteği görmeseniz bile desteğe sahip olduğunuzu düşüneceksiniz. Transformasyondan bahsediyoruz, fraktal gerçekliğe. Kuantum strüktürü çalışın, öğrenin (video 1 sezon 1)

Birisinin size pozitif olmayan bir enerji ile yaklaştığını gördüğünüzde aradaki hologramı negatiften pozitife çevirin, bunu üstüste yapın, senkronize bir şekilde gerçekliğinizi ihtiyacınızı yaratacaksınız, bunun nereden geldiğini bilmeyeceksiniz. Sonsuz olasılıklar ihtiva eden birlik strüktüründe hangi olasılık olduğunu bilmeyeceksiniz.

 • Gelecek webinarımızda gerçeklik konusunu tekrar işleyeceğiz.
 1. Dünyada her şey hala eskisi gibi olmaya devam ederken yeni bir zaman dilimini nasıl yaratabilirim? Bundan nasıl çıkabiliriz?

Zaten dışındasın. Orada olduğun algısı seni aynı frekansta tutmaktadır. Öyle algılasan bile özgür olduğunu bil, fraktal, sistematik, yavaş ancak emin olarak gelecek. Her şey burnunuzun dibinde değişmektedir.

 1. Bağışıklık sistemimi güçlendirmek için vücudumu detoksluyorum. Karaciğer detoksu uyguluyorum. Konseyin bu konuda söyleyeceği bir şey var mıdır?

Karaciğer detoksu komplekstir. Vücudu detokslarken sadece karaciğeri detokslayamazsınız. Tüm sisteme uygulanmalıdır yoksa sisteminiz çökebilir. fraktal, sistematik, yavaş ancak emin olarak tüm bağışıklık sistemi. Fraktal detoks, fraktal sistemler. Bir sisteme diğerinden fazla güç vermeyiniz, çok fazla boşaltım yapmayınız. Hassasiyetle uygulanmalıdır. Vücudunuz bir damar ağı gibidir, bir bölümü iptal olursa kalan sistem düzgün çalışamaz hale gelir, tüm vücut çöker. Bu bilgileri nasıl uygulayacağınıza ve size kimin yardımcı olduğuna dikkat ediniz.

 1. Corona virüsü ilk çıktığında insanlara korkmamalarını, bunun bizi korkutmak için yaratılmış bir şey olduğunu söylüyordum. Ekonomiye olan yansıması sonucu 19 senelik işimi dün kaybettim, tüm gece ağladım, ne yapacağımı bilmiyorum. Kendi alanımda imkanlar sınırlı. Bu dönemde korkmamaya çalışıyorum ancak beni çok zorluyor. Ne yapmalıyım?

Hükümet yardımı geliyor. Hepiniz ile ilgilenilecek. İş aramaktan vazgeçmeyin, ancak şuna da dikkat edin ki içinize bakın, evinizde yerleşin, bu ortamda işte değil evde olabildiğinize şükredin, tüm değişim size kendi işinizi bulacağınız bir gerçeklik sağlayacak, ancak bu geçiş global bir geçiş. Sadece sizin gerçekliğinizde değil, global bir hareket. Yerinizi koruyun. Birkaç ay içinde çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu da bizden size bir hediye.

 1. Eğer birçok boyutta var oluyorsak, zaman dilimini değiştirdiğim zaman benim diğer versiyonuma ne oluyor? 5. Boyutta var olabilecek şekilde frekansımı yükseltirsem ancak ailem yükseltemezse ailemin gözünden “bana” ne oluyor?

Ailenin gözünde kendi hologramlarında senin versiyonunu görmekteler. Ancak sen kendi yeni versiyonunu görmektesin. Şimdi içinde var olan eski versiyonun da var olmaya devam etmektedir, ancak ailenin kendine göre gerçeklik perspektifleri içersinde…

 1. 5G ağlarının artışı ve verdiği zararlara rağmen nasıl gelişebiliriz?

5G bağışıklık sistemini zayıflatan bir platformdu. Bağışıklık sistemi zayıflarsa her türlü virüs rahatlıkla vücudunuza girebilir. Ancak yeni oluşacak strüktür içinde 5G sizin hologramınızın kuantum strüktürünü etkilemeyecek, bunun sözünü tutacağımızı belirtmiştik. 5G sadece frekans rezonansı. Bu rezonans içine bir şey eklememiz sizin nötrleşmeniz için yeterlidir.

 1. Birçok çocuk aşılanmaktadır. Aşı kaynaklı Otizm ve başka rahatsızlıklar geçirdikten iyileşecekler mi?

Aşı alanında yeni keşifler yapılacak. Ortak bir bilinç olarak gelecek. Gelişmeler algılanınca hükümet strüktürleri içersinde yararlı tedavi yapabilecek şekilde değişim yapacağına şahit olacaksınız. Ancak kişiye özel yapılmaları gerekecektir. Bu alanda değişimler gelecek. Tıbbi değişimler. Teknolojik tıbbi değişimler de geliyor.

Peki bu süreçte neler yapmalıyız?

Bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Doğal yollar ile güçlendirin. Arıtılmış su kullanın. Arıtılmış su ciğerlerde iltihap oluşmasını engeller.

Bu yazı Covid-19 içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.