Dr.Thomas Cowan, corona virüsü ve 5G bağlantısı

thomas-cowan

Corona virüsü salgını hakkında ilginç bir konuşmayı daha paylaşmak isterim.

Kanser, kalp ve aşılar üzerine 3 kitap yazmış Dr. Thomas Cowan, corona virüsü ile 5G bağlantısını anlattığı bu bilgi verici konuşma bizi bekleyen başka tehlikeler üzerine iyice düşünmeye sevk ediyor…

Konuşmayı buradan dinleyebilirsiniz

Türkçe çevirisi:

Steiner‘i biliyorsanız, testin cevaplarına sahipsinizdir, ancak testin detaylarını kendiniz tasavvur etmelisiniz. 1918 İspanyol Gribi salgını ertesi Steiner’a sormuşlar: tüm bunlar neydi? Steiner: Evet, virüsler toksik bir hücrenin boşalımıdır. Virüsler, birkaç protein ile birlikte DNA ve RNA  parçalarıdır, hücreler zehirlenince hücrelerden ayrışırlar. Hiçbir şeyin sebebi değillerdir.

Şu şekilde düşünmenizi teşvik etmek isterim; Eğer ünlü bir yunus doktoru olsaydınız, kuzey kutup dairesinde yunusları uzunca süredir inceliyor olsanız ve yunuslar gayet iyi olsalar, sonra sizi arasalar ve deseler: Fred, kuzey kutup dairesindeki yunuslar ölüyorlar, lütfen gel ve incele neler oluyor…sorulacak 1 sorunuz vardır: Kaçınız yunusun genetik makyajını incelemek istiyorum der? Hiç kimse. Çünkü aptalcadır.

Kaçınız şu ve bu yunusu incelemek ve virüs taşıyorlar mı bakmak isterim çünkü bulaşıcı olabilir ve hastalanabilirler. 1 kişi.

Kaçınız birileri suya bir şeyler koymuş, Exxon, Valdez gibi diyor?…Hiç kimse yok mu? Herkes el kaldırıyor! Çünkü aynen bu oldu. Hücreler zehirlendi, hücreler temizlenmeye çalışırken virüs salgıladılar, NIH (Ulusal Sağlık Enstitüsü) tarafından yapılan en son konuşmada, virüslerin exosome olarak tanımlandıkları ve kompleks yapılarının bir virüsün ne olduğuna dair şimdiki düşünce biçimi ile aynı yönde olduğu görülebilir.

Büyüme çağında çok dramatik bir örnek yaşadım, evimizin tam dışında beni geceleri uyutmayan kurbağalarla dolu sulak bir alan vardı. Sonra sulak alana bir kademe yapıldı ve zamanla tüm kurbağalar kayboldu. Bu durumda: Kaç kişi kurbağaların genetik bir hastalığa yakalandıklarını düşünüyor? Kaç kişi kurbağaların virüse sahip olduklarını düşünüyor?  Kaç kişi suya DDT atıldığını düşünüyor? Aynen bu oldu. Hastalıklar zehirleyicidir.

Peki 1918’de ne oldu? Son 150 senedeki her global salgında dünyanın elektriklenmesinde bir kuantum sıçrama olmuştur. 1917 sonbaharında dünyaya radyo dalgaları tanıtıldı. Ne zaman yeni bir elektromanyetik alana herhangi bir biyolojik sistem maruz bırakırsanız onu zehirlersiniz, bazısını yok edersiniz ve kalanı da ertelenmiş bir canladırmaya dönüşür, ilginç bir şekilde biraz daha uzun ve hastalıklı yaşarlar.

II.Dünya savaşında insanların ilk defa maruz kaldığı, tüm dünyayı çevreleyen radar ekipmanı tanıtıldı ve yeni bir salgın başladı.

1968 senesinde Hong Kong grip salgını yaşandı.  Van Allen kuşağında koruyucu bir kalkan vardır ki bu bizi güneş, ay, Jupiterden gelen kozmik alanları toplar ve dünya canlılarına dağıtır. Bizler bu Van Allen kuşağına radyoaktif frekanslar yayan uydular koyduk, 6 ay içinde yeni bir virüs salgını yaşadık. Neden viral? Çünkü insanlar zehirlendiler, toksin salgıladılar, virüse benzediler, insanlar grip salgını zannettiler.

1918’de Boston Sağlık departmanı bu salgının bulaşıcılığını incelemeye karar verdi. Yüzlerce kişiyi topladılar, burunlarındaki sümükleri aldılar ve sağlıklı insanlara enjekte ettiler. 1 kişi bile hastalanmadı…Üst üste bu deneyi tekrarladılar, ancak bulaşıcılığı hakkında bir sonuca ulaşamadılar. Deneyi grip bulaşan atlara da yaptıkları söylendi. Ancak hiçbir sağlıklı at hastalanmadı. Bu konuyu Arthur Firstenberg‘in yazmış olduğu “the Invisible Rainbow” (Görünmez Gökkuşağı) kitabında okuyabilirsiniz.

arthur-firstenberg Kitabında dünyanın elektriklenmesini ve 6 ay içinde yaşanan yepyeni grip salgının anlatmaktadır. Gribin 2 haftada Kansas’tan Güney Afrika’ya nasıl yayıldığına dair normal açıklamaları dinlerseniz ki tüm dünyanın aynı belirtilere aynı zamanda sahip olması ve ulaşım şeklinin at sırtı ve tekneler olmasına rağmen, açıklama : “Bunun nasıl olduğunu bilmiyoruz” olmuştur. Bazılarınızın cebinde ve bileklerinde olan radyo dalgaları ve diğer frekansları düşünecek olursanız Japonya’ya bir sinyal gönderirseniz derhal yerine ulaşır…Saniyeler içinde global olarak haberleşen elektromanyetik bir alanın olmadığına inanan birileriniz varsa buna yeterince dikkat etmiyordur…Şuna dikkat çekerek bitirmek isterim, son 6 ayda dünyanın elektriklenmesinde dramatik olarak bir kuantum sıçrama yaşanmıştır. Eminim ki bunun ne olduğunu birçoğunuz biliyorsunuz: İsmi 5G. Şimdi atmosferimizde 20.000 adet radyasyon yayan uydu bulunuyor, aynı sürekli kullandığınız cebinizde ve kolunuzda radyasyon yayan şeyler olduğu gibi. Bunlar sağlığa uygun değildir! Bunlar suyu parçalayan cihazlardır. Evet ama biz elektriksel varlıklar değiliz, fiziksel varlıklarız diyenleriniz için, o zaman EKG veya EEG veya sinir iletim testi yaptırmaya zahmet etmeyin, çünkü biz elektriksel varlıklarız ve kimyasallar ise elektriksel dürtülerin yan ürünleridir.

Dünyadaki ilk 5G ile kaplı şehri neresidir? sorusuyla konuşmamı bitirmek isterim…WUHAN…Kesinlikle. Bu konuda düşünmeye başlarsanız burada insanoğlunun daha önce görmediği bir var olma krizi yaşamaktayız. Bu eşi görülmemiş birşeydir. Dünyanın çevresine 100.000 uydu yerleştirmek…

Mıknatıslanma vücudunuzda ne kadar metal olduğu ve aynı zamanda hücrelerinizdeki suyun kalitesi ile ilgilidir. İnsanlara aluminyum enjekte etmeye başlarsanız elektromanyetik alanları emici bir hale gelir ve bunlar şimdi tecrübe ettiğimiz türlerin bozulması için ideal bir fırtına koparır.

Rudolph Steiner, 1917 döneminde şöyle bir şey söylemiştir ki başka bir dönemdir: Elektrik akımlarının olmadığı zamanlarda, gökyüzü elektriksel etkilerle kaynamazken (1917’den bahsediyoruz) insan olmak daha kolaydı. Bu sebeple bugün insan olabilmek için yüzyıl öncesinden çok daha fazla spiritüel kapasite harcamak gerekiyor.

 

Bu yazı Covid-19 içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Dr.Thomas Cowan, corona virüsü ve 5G bağlantısı

  1. asli68 dedi ki:

    Paylaşımların için yüreğine emeğine sağlık🌻🌼👒

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.