EFT ile yeni müşterileri çekmek

eft-noktalari

Bazen oldukça zor dönemlerden geçeriz. Kendi başımıza gelenler, çevremizde olan bitenler bizleri olumsuz duygulara, ümitsizliğe, negatif düşüncelere sevk eder. Olumsuz düşündükçe bunlar içimizde yer eder, sanki herşey daha da kötüye gidecek gibi yerleşik inançlar geliştirmeye başlarız. Bu inançlar yer ettikçe de aksi gibi olumlu olayları, durumları görememeye başlarız. Halbuki hayat olumlu ve olumsuzun içiçe geçtiği bir akış ile ilerler. Neyi aşıp aşamadığımız kendi karakterimiz, içimizde barındırdığımız korku ve kaygılarla doğru orantılıdır. Bu gibi zorlandığımız zamanlarda başvurabileceğimiz enerji yükseltici araçlardan bir tanesi EFT tekniklerini uygulamaktır.Bunun için mutlaka bir eğitim almamız gerekmez. Kendi evimizde bilgisayarımızın karşısında veya kitabımız eşliğinde EFT tekniklerini kolaylıkla uygulayabiliriz.

EFT, önce içimizdeki korkuları, kaygıları, engelleyici inançlardan oluşan blokajları ifade etmemizi ister. Daha sonra da bu inançların yerine olumlamalar koyarak enerjimizi yükseltir. Bu teknikleri düzenli olarak uyguladığımız zaman daha çok olumlu düşünmeye başlar ve dolayısı ile hayatımızda olmasını istediğimiz güzel olaylara yer açarız.

İçinden geçtiğimiz bu belirsizliklerle dolu dönemde hepimizin iş hayatımızdaki ihtiyacı hizmet verebileceğimiz müşteriler edinmektedir. Ekonominin seyri, kapanan işler, geri çekilen yatırımlar, terör, olumsuz haberlerle dolu TV programları bizleri aşağı çekmekte geleceğe ümitle bakmamızı engelleyen araçlar olarak önümüze çıkmaktadır. Olumsuz duygularımızla kolektif bilince katkıda bulunup olumsuzluğu arttırmaktayız. Her ne kadar bazen iyi düşünmek, güzel hedefler koymak inandırıcı gelmese de yaşam enerjimizi yüksek tutmak ve ekonomiye katkıda bulunmak adına bunu yapmaya ihtiyacımız var.

Her sabah işe giderken veya akşam yatmadan önce dinlerken uygulayabileceğimiz videolar ile yeni müşterileri kendimize çekmek için enerjimizi yükseltebiliriz. Bu videoları yaptıktan sonra geri çekilip beklemek işe yaramayacaktır, ancak uygulamaları yaptıkça aklınıza yeni fikirlerin geldiğini, eksiklerinizi görebildiğinizi, farklı hizmet şekilleri düşünebileceğinizi ve birşeyler yapmak için daha enerji dolu olduğunuzu göreceksiniz. Herşey gibi bu da biraz sabır ve fazlaca istek gerektirecek ama gelişmeleri göreceksiniz.

EFT ile yeni müşteriler çekmek videosu uygulaması:

KV noktası: Şu anda yeterince müşterim olmamasına rağmen, EFT ve evrensel yasalar aracılığıyla yeni müşteriler edinebileceğime inanmayı seçiyorum.

Şu anda yeterince müşterim olmamasına ve yeni müşteri kazanmanın zor olmasına rağmen, EFT ve evrensel yasalar aracılığıyla yeni müşteriler edinebileceğime inanmayı seçiyorum.

Şu anda yeterince müşterim olmamasına, çok çalışmama ve hiçbir şeyin işe yaramamasına rağmen, EFT ve evrensel yasalar aracılığıyla yeni müşteriler edinebileceğime inanmayı seçiyorum.

TN noktası: Yeterince müşterim yok.

KB: Yeni müşteri edinmek çok zor.

GY: Zaten yeterince çalışıyorum

GA: Ama hiçbir şey işe yaramıyor gibi

BA: Şu anda özellikle zor bir dönem

ÇÜ: Özellikle bu ekonomik ortamda

YK: İnsanlar benim hizmetlerimi almak istemeyecekler

KA: İnsanların başka öncelikleri var

Bilekler: Müşteri kazanmak çok zor

TN: Ne yaparsam yapayım müşterileri çekemiyorum

Derin bir nefes alın, içinizde yüzeye çıkan duygulara bakın, bunları ifade ettiğiniz için rahatsızlık veren duyguların yüzeye çıktığını hissedebilirsiniz, bu duygular hafifleyinceye kadar bu uygulamayı tekrar tekrar yapabilirsiniz.Hafifledikten sonra olumlamaya geçebilirsiniz:

TN: Yeni müşterilere açık olmayı seçiyorum.

KB: İçimde yeni müşterileri nasıl çekeceğime dair bir bilinç mevcut

GY: İlham hissetmeye başladım

GA: Yaratıcı, güçlü fikirlerden ilham almaya başladım

BA: Evren bana ilham veriyor

ÇÜ: Evren benim aracılığımla mükemmel yollardan çalışıyor

YK: Evren yeni müşterileri nasıl çekebileceğimi biliyor

KA: Hizmetlerime ihtiyaç duyan insanlar/kurumlar var

Bilekler: Hizmetlerime, yardımlarıma gerçekten ihtiyaçları var

TN: Onları çekmeye açığım

KB: Hizmetlerime gerçekten inanıyorum

GY: Hizmetlerimin değerli olduğuna inanıyorum

GA: İyi bir x (burada X yerine hangi hizmeti veriyorsanız onu ifade edin) olmak için gerekli şeylere sahip olduğuma inanıyorum

BA: Evren gerilemeye/iktisadi durgunluğa dair hiçbir şey bilmez

ÇÜ: Sadece neye inanırsam onu bana geri yansıtır

YK: Şimdi zihnimden

KA: Tüm eski inanışlarımı, kaygılarımı, güvensizliklerimi, korkularımı yok etmeyi seçiyorum.

Bilekler: Bu duyguların üzerimde hiçbir etkilerinin olmadığını teyid ediyorum

TN: Evren şimdi benim içimden akıyor, enerjim şimdi evrene karışıyor ve yardımcı olacağım yeni müşterileri kendime çekiyor.

Derin bir nefes alın. Kendinizi iyi hissedinceye kadar tekrar baştan yapın.

Konuyla ilgili uygulayabileceğiniz bir diğer harika videoyu da aşağıdaki yazımda bulabilirsiniz:

Müşteri mıknatısı olmak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı Kişisel Gelişim-Self evolution içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.