Dr.Sofa

New York’ta ev dekorasyon sektörünün müthiş hizmetlerinden bir tanesi Dr.Sofa.

Evinize mobilya alırken dikkat etmeniz gereken noktalar:

Çok katlı binalarda yaşıyorsanız; Servis asansörünüz var mı? Asansör ölçüleriniz uygun mu? Asansör olmadı bina merdivenlerinden geçer mi? Koridor genişliğiniz nasıl? En son da ev giriş kapınızdan geçecek mi? Bunlar olmadı mı büyük ölçekli herhangi bir mobilyanızı eve almanız hayal.

Ancak buna da bir çözüm bulunmuş. Yaptığımız hesaplara göre kanepe eve taşınabiliyordu, ancak 1 noktayı atlamışız ve orada kalakaldık! Başa gelince hizmetten yararlandık. Bir alo dedik, 30 dakika sonra servis geldi, çilingir misali.

Aşama aşama belgeledik, bu esnada aldığımız ürünün içinde neler kullanılmış, kalitesi ve işçiliği neymiş onu da net görebildik.

Önce kanepeniz soyuluyor, 2’ye bölünüyor, 2 ayrı parça halinde dairenize taşınıyor, sonra tekrar toparlanıyor. Tüm süreç yaklaşık 1 saat sürüyor. Yenisinden hiçbir farkı olmuyor.

Dr.Sofa, birçok şubesi olan bir hizmet. Bulunduğunuz yere göre arayıp hizmet talep ediyorsunuz. Böyle bir işlemin ücreti 600 USD.  (2019 rayicine göre)

dr-sofa (1)dr-sofa (2)dr-sofa (3)dr-sofa (4)dr-sofa (5)dr-sofa (6)dr-sofa (7)dr-sofa (8)dr-sofa (9)dr-sofa (10)dr-sofa (11)dr-sofa (12)dr-sofa (13)dr-sofa (14)dr-sofa (15)dr-sofa (16)dr-sofa (17)dr-sofa (18)dr-sofa (19)dr-sofa (20)

 

Bu yazı Tasarım-Dekorasyon-Mimarlık-Design-Decoration-Architecture içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Dr.Sofa

  1. sebnem ergul dedi ki:

    Şekerim insanlar hangi pazarları yaratıyor ve nasıl para yapıyor? –

    Etkileyici …

    Şebnem ERGÜL Trainer, Co-Active Coach, HR and Ethics Consultant

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.