Karaköy Gümrük Restaurant

Karaköy Gümrük restaurant, Gümrük sokak üzerinde Akbank şubesinin hemen yanında, önünden geçtiğinizde pek te algılamadığınız, içine girince burası da neresi dediğiniz birkaç ay önce açılmış, gidilmezse olmaz, İstanbul’da ziyaret edilip dostlarla yemek yenmesi, yabancı müşterilerinizin mutlaka getirilmesi gereken güzel ve hoş bir havası olan bir restaurant. İlk 2 katı restaurant, 3.katı Ara Güler’in fotoğraflarını görebileceğiniz hoş bir sergi alanı, 4.katı personel alanı ve en üst katı restaurant sahibini kendisine ayırdığı 5 katlı restora edilmiş, yaklaşık 100 yıllık eski bir bina. Sahibi aynı zamanda Beyoğlu Ara Cafe’nin sahibi. Mimari dekorasyon detayları çok güzel, bina çok güzel restore edilmiş, yemekler de bir o kadar başarılı. Tebrik ediyor, yemeğe ve dekorasyona meraklı herkese tavsiye ediyorum.

Karakoy-Gumruk (1) Karakoy-Gumruk (2) Karakoy-Gumruk (3) Karakoy-Gumruk (4) Karakoy-Gumruk (5) Karakoy-Gumruk (6) Karakoy-Gumruk (7) Karakoy-Gumruk (8) Karakoy-Gumruk (9) Karakoy-Gumruk (10) Karakoy-Gumruk (12) Karakoy-Gumruk (13) Karakoy-Gumruk (14) Karakoy-Gumruk (15) Karakoy-Gumruk (16) Karakoy-Gumruk (17) Karakoy-Gumruk (18) Karakoy-Gumruk (19) Karakoy-Gumruk (20) Karakoy-Gumruk (21) Karakoy-Gumruk (22) Karakoy-Gumruk (23) Karakoy-Gumruk (24) Karakoy-Gumruk (25) Karakoy-Gumruk (26) Karakoy-Gumruk (27) Karakoy-Gumruk (30) Karakoy-Gumruk (31)

Bu yazı Tasarım-Dekorasyon-Mimarlık-Design-Decoration-Architecture içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Karaköy Gümrük Restaurant

  1. restaurant dedi ki:

    Karaköy Gümrük restaurant benim ve eşimin 1 numarası.Bir kere ortam süper hizmette ve kalitede harika olunca bizi kendisine hayran bıraktı.Teşekkür ederiz 🙂

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.