Urlice Bağevi

Urla Bağ Yolu rotası üzerinde bulunan Urlice Bağı mutlaka ziyaret edilmesi gereken noktalardan birisi. Diğer bağlardan farkı şarap tadımı yapılması yanında aynı zamanda çok lezzetli pizza menüsü bulunması. Harika bir şarap bağına bakarken pizzanızı yer şarabınızı hayallere dalarak içebilirsiniz.

Şarapsever olun veya olmayın çok sıcak, keyifli, saatlerinizi zevkle geçirebileceğiniz bir mekan. Şarap tadımı ve kalabalık ziyaretleriniz icin önceden rezervasyon yapılmasını rica ediyorlar, nitekim oldukça hareketli denebilecek bir müşteri ziyareti gözlemleniyor.

urlice-saraplari (1)urlice-saraplari (22)urlice-saraplari (3)urlice-saraplari (20)urlice-saraplari (13)urlice-saraplari (12)urlice-saraplari (14)urlice-saraplari (15)urlice-saraplari (16)urlice-saraplari (17)urlice-saraplari (24)urlice-saraplari (26)urlice-saraplari (27)urlice-saraplari (2)urlice-saraplari (4)urlice-saraplari (5)urlice-saraplari (7)urlice-saraplari (8)urlice-saraplari (9)urlice-saraplari (10)urlice-saraplari (11)urlice-saraplari (18)urlice-saraplari (19)urlice-saraplari (23)

 

Bu yazı Urla içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.