B.Equine binicilik kulübü

Yakın bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine B.Equine binicilik kulübünü ziyaret ettim. İzmir’de böyle güzel, bakımlı, tertemiz ve tam donanımlı bir binicilik tesisi olduğunu görmek mutluluk verdi.

Pazartesi hariç haftanın 6 günü saat 10:00 ile 19:00 arasında açık olan kulüpte ata binebilmek için önce rezervasyon yapmak gerekiyor.

Nisan 2016’da açılan, 14 dönümlük bir arazide konumlanmış , 1 adet açık 1 adet kapalı maneji bulunan tesiste atların binildikten sonra serinlemeleri için sokuldukları yüzme havuzu da bulunuyor.

Atların tüm gün boyunca klasik müzik dinledikleri Türkiye’deki tek kulüp sanırım.

Tesiste ders almanın en güzel tarafı atın eğerlenmesi, ata binilmesi, işiniz tamamlandıktan sonra atın yıkanması ve bakımının yapılması konusunda eğitim veriliyor. Yani diğer kulüperde olduğu gibi ata bindi indi yerine tüm süreçler hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Hocalar birebir sizinle ilgileniyorlar. Bu sebeple de rezervasyon yapılması çok önemli.

Kulüpte aynı zamanda 75 kişilik bir cafe & Italyan restorant ve hayvan dostu 4 odalı otel bulunuyor.

Adres: Sahilevleri mah Kale sok no:83 Narlıdere İzmir

Tel: (0232) 239 62 24

B.Equine-club (1)B.Equine-club (23)B.Equine-club (3)B.Equine-club (4)B.Equine-club (5)B.Equine-club (6)B.Equine-club (7)B.Equine-club (8)B.Equine-club (9)B.Equine-club (10)B.Equine-club (11)B.Equine-club (12)B.Equine-club (13)B.Equine-club (14)B.Equine-club (15)B.Equine-club (16)B.Equine-club (17)B.Equine-club (18)B.Equine-club (19)B.Equine-club (20)B.Equine-club (2)B.Equine-club (22)

Bu yazı Kuruluşlar - Foundations içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s