Yemek Sofraları

Hayatımızın önemli bir kısmını yemek kaplar. Beslenmek için yeriz, sosyalleşmek için yeriz, flört etmek için yeriz, iş bağlamak için yeriz, depresyone girince yeriz, kilo vermek için yeriz, mutlu olmak için yeriz, kutlarız yeriz, düğünlerde yeriz, cenazelerde yeriz. Yemek insanın sosyalleşmesinde büyük rol oynar.

Güzel bir sofrada yemek yemek ise apayrı bir zevktir. Sunumlar, kullanılan malzemeler, yenilen yemeğin prezentasyon şekli birden yemek yemeyi farklı bir havya dönüştürüverir.

İşte güzel sofra tasarımlarından örnekler…

yemek-sofralari (1) yemek-sofralari (1) yemek-sofralari (2) yemek-sofralari (3) yemek-sofralari (4) yemek-sofralari (5) yemek-sofralari (6) yemek-sofralari (7) yemek-sofralari (8) yemek-sofralari (9) yemek-sofralari (10) yemek-sofralari (11) yemek-sofralari (12) yemek-sofralari (13) yemek-sofralari (14) yemek-sofralari (15) yemek-sofralari (16) yemek-sofralari (17) yemek-sofralari (18) yemek-sofralari (19) yemek-sofralari (20) yemek-sofralari (21) yemek-sofralari (22) yemek-sofralari (23) yemek-sofralari (24) yemek-sofralari (25) yemek-sofralari (26) yemek-sofralari (27) yemek-sofralari (28) yemek-sofralari (29) yemek-sofralari (30) yemek-sofralari (31) yemek-sofralari (32) yemek-sofralari (33) Pai Family Korean BBQ yemek-sofralari (35) yemek-sofralari (36) yemek-sofralari (37) yemek-sofralari (38) yemek-sofralari (39) nextek yemek-sofralari (41)

yemek-sofralari

yemek-sofralari-42

Bu yazı Tasarım-Dekorasyon-Mimarlık-Design-Decoration-Architecture içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.