Urban Station

urbanstation

Galata, Serdar-ı Ekrem caddesi üstünde geçen hafta Urban Station’un 2.şubesi açıldı. Markayı tanımayan birisi için dışarıdan ilk bakışta bir cafeyi andırsa da  aslında burası bir çalışma alanı. Amacı keyifli, ofis ortamı sıkıcılığından uzak, kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz bir çalışma ortamı sağlamak.

Kimlere hitap ediyor diye düşünecek olursak: home-ofis çalışanlara, freelance çalışanlara, ofiste bulunmak zorunda olmayanlara, sahada çalışanlara (ilaç sektörü, bankacılar gibi), pazarlamacılara, yeni iş kuranlara, PR yapmak isteyenlere, yaratıcı çalışma alanları arayanlara, evinde veya ofisinde çalışacak kafası kalmayanlara yönelik şeklinde sıralayabiliriz.

urbanstation5

Ne gibi hizmetler veriliyor?

Internet, printer, scanner, fotokopi, kulaklık, şarj aletleri, kırtasiye ihtiyaçları, 8 kişilik toplantı odası, ses geçirmez telefon kulübesi, bireysel veya kalabalık çalışmaya yönelik çalışma masaları…

Kilitli dolap sistemi ile gün içersinde özel eşyalarınızı buraya bırakıp dışarıdaki işlerinizi halledebiliyor, herşeyinizi yanınızda taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

Toplantı odası rezervasyon sistemi ile çalışıyor. Talep yoğun.

urbanstation3

Ücretlendirmeler çeşitli kullanımlara yönelik düşünülmüş. Saatlik, günlük, 10-20-40 saatlik paketler, aylık abonelik gibi farklı seçenekler mevcut. Ücret paketlerine çay-kahve ve atıştırmalıklar da dahil. Mini bir cafe alanı mevcut.

Beğendiğiniz bir çalışma masasını dönemsel olarak kiralayabiliyorsunuz.

Urban Station Galata 4

Şimdilik çalışmanız için kendi bilgisayarınız ile gelmeniz gerekiyor. Fakat tablet kullanımı hizmeti vermek için çeşitli firmalar ile görüşme halindeler.

urbanstation2

Kırmızı telefon kulübesinde özel görüşmelerinizi, skype konuşmalarınızı ses geçirmez bir ortamda yapmanız mümkün.

Burasını ayrıca ofis adresiniz, kargo teslim adresiniz ve irtibat adresiniz olarak kullanabiliyorsunuz.

urbanstation4

Urban Station Türkiye, Gökhan Beydoğan, Coşku Çobanoğlu ve Çiğdem Koyutürk tarafından 2012’de kuruluyor. İlk şubesi 350 m2’lik alanı ile Eylül 2012’de Maslak’ta açılıyor. Ekip, aslen Arjantin kökenli olan firmanın aynı zamanda Avrupa ve Ortadoğu eş geliştiriciliği görevini de alıyor.

Urban Station Galata 2

Yakında bir mantar pano ve cam küre sistemine başlanacak. Yani buraya gelen misafirler kartlarını panolara bırakabilecek ve iş olanaklarına açılabilecekler.

Firma sahibi Gökhan bey burada çalışmanın en güzel ve avantajlı tarafının sosyal yönünün çok kuvvetli olması, insanların yeni tanışıklıklar ile iş geliştirmesi, hoş projelerin yaratılması, ihtiyacınız olan kişiler ile tanışma imkanı yakalanması şeklinde özetliyor. Tüm bunları bir arada bulabileceğiniz önemli bir ofis alanı olarak tanımlıyor.

Urban Station, Maslak ofisini anlatan videoyu izleyebilirsiniz

Urban Station Galata, Serdar-ı Ekrem sokak No:15/A, Beyoğlu, 212 290 4050

Urban Station Maslak, Ayazağa mahallesi, Veko Giz plaza, No:85 Şişli

http://www.enjoyurbanstation.com

Bu yazı İş dünyası- Business world içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Urban Station

  1. Cigdem dedi ki:

    Teşekkür ederiz güzel yazınız için! Çiğdem Koyutürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s