35.Yapı Fuarı

İstanbul Yapı Fuarı her sene büyüyor.  Birkaç seneye kalmaz Avrupa’nın önemli fuarları arasındaki gerçek yerini alacaktır ki daha şimdiden bu yönde gelişmekte olduğu gözle görülebilir.  Katılımcılar da artan oranda stand teşhirlerine önem vermeye başladı. Henüz bir Milano fuarındaki gibi stand teşhirlerine çok rastlamıyoruz ama birkaç büyük firma bayrağı ele almış vaziyette. Yeni malzeme arayışında olanlar, öğrenciler, inşaat, mimarlık ve dekorasyon sektöründe olanlar için oldukça besleyici bir fuar. Normal zamanda ulaşmak için uğraş vermeniz gerekebilecek firmaları burada birarada görmek, ürünlerini yerinde inceleyebilmek ve karşılaştırma yapabilmek adına ziyaret edilmesi gereken güzel bir organizasyon.

Fuardan ilgimi çeken bazı firmaların ürünlerini meraklıları ile paylaşmak isterim.

Türkiye ve Avrupa ülkeleri ile birlikte yılda 20 milyon m2 üretim yapan Seranit firmasının yeni serileri gerçekten kaydadeğer…Mermer görünümlü seramikleri mermerden ayırt etmek imkansız. İtalyan Ceramiche Rex firmasının I Marmi di Rex serisinin birebir aynısına artık yerli üretim ve daha uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkün olacak.

http://www.seranit.com.tr

Karo zemin ve yer mozaikleri son senelerin yeni modası haline geldi. Özellikle cafelerde ve yüksek tavanlı eski evlerin dekorasyonlarında sıkça rastlamaya başladığımız bu güzel ve eski ürün hak ettiği ilgiyi tekrar görmeye başladı. Geniş ürün seçeneği ile Karo İstanbul bu sektörün liderleri arasında…

www.karoistanbul.com

Dekorasyon dünyasının doğala dönüş yaptığı bir gerçek. Masif ahşap ürünler son derece revaçta. Özellikle masif, tek parça ağaç plakalarından masalara birçok önemli firmada rastlamaya başladık.
Bunların üreticilerinden bir tanesi de Akdeniz Orman Ürünleri.

www.akdenizorman.com

Niche panel firmasından el yapımı, 1,5 cm kalınlığındaki camların boyanması ve verniklenmesi ile elde edilen birçok renk seçeneğine sahip camlar da özel ve renkli mekan tasarlayanlar için güzel bir ürün…
http://www.nispanel.com

Han Stone firmasının yeni ürünü SLATE ile yuvarlak kenarlı duvarlarda, cephelerde ve tüm detaylarda taş görünümü uygulaması mümkün.
http://www.han-stone.com/slate.html

Han Stone firmasından muhteşem bir mermer…Forest Green.

Titiz Mermer firmasından dekorasyonun vazgeçilmezleri arasına giren kurna ve çini sunumu
http://www.titizmermer.com.tr

Graser mermer’den…
http://www.graser.com.tr

Creavit firmasının birbirinden farklı ve renkli desenli rezervuar kapakları…
http://www.creavit.com.tr

Kaleseramik firmasının parke görünümlü seramiklerini parkeden ayırt etmek mümkün değil.
http://www.kale.com.tr

Dendro firmasının distribütörü olduğu Kaindl parkenin laminat parke koleksiyonundan renkli tasarımlar, çocuk odaları, genç odaları için güzel bir seri…
http://www.dendro.com.tr

Daha geniş bilgi için:
http://www.yapifuari.com.tr

Bu yazı Fuar- Fair içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.