Chill-Out Festival İstanbul 2011

Kemer Golf & Country club’da son 3 senedir düzenlenen Chill-Out festivalini “gençlik-pozitif enerji-çoşku-keyifli bir ortam-güzel müzikler ve güzel insanlar”ın bir araya geldiği çok başarılı bir etkinlik olarak özetlemek kesinlikle doğru bir tespit olur. Hiçbir taşkınlığın görülmediği, son derece nezih ve renkli insanların biraraya geldiği bu etkinliğin organizatörlerini tebrik etmek gerekir.

http://www.chilloutfest.com/

Ana sponsor “Binboa” standından lolipoplarımızı alıp çocukluk günlerimize geri döndük…

Rengarenk saat ve kulaklıklar gördük…

BMW Z4 modelini görüp iç geçirdik, hayallere daldık…

Mis gibi gençlik kaynayan sahamıza giriş yaptık…

Sürüsünü izleyen bir aslan edasında tepemizde yer almış “Turkcell Platinum” standına baktııııık…baktıııık…baktık…gelirinin iyi bir bölümünü gençlere de borçlu olduğunu bildiğimiz Turkcell’in neden aramıza katılmadığına hiçbir anlam veremedik. Farklı bir duruş mudur? Bilmediğimiz bir durum mu vukuu bulmuştur bilemedik, yarımız gold yarımız platinum kendileri ile sosyalleşemedik…nedense?

Kendi localarımızı kendimiz yarattık, mini masalarımızla ambiansımıza ambians kattık…

“Aç ayı oynamaz” dedik, yemek sıralarına girdik, ne kadar şişmanlatıcı şey varsa hepsinden denedik…

Saatler geçtikçe sahaları doldurduk, yürüyecek yer kalmayıncaya kadar yayıldık…

Fıstık gibi hanımlardan servis aldık…

Veeee üstat “Ömer Faruk Tekbilek” sahnelere çıkınca biz de hop kalktık göbek atmaya başladık…Kimseler bizi tutamadı…

Temizlikçi ekipler çok güzel çalıştılar, bezmiş bir yüz ifadesi ile arkamızdan bıraktığımız şaheserleri toparladılar. Onları da mutlu edecek birşey düşünmek lazım gibime geldi.

Tabii festival tarihinin 1 talihsizliği “Fenerbahçe şampiyonluk maçı”na denk gelmesi  oluncaaa biz de gecikmeden toplanıp daha tadını alamamışken ayrılmak zorunda kaldık…

Herşey şahane gerisi bahane dedik te…yine de gözümüze takılan bazı eksileri olmadı da değil…

biiiiiiiiiiiiiiiiiiirr: daha 1 aylık bebeklerle dolaşanları, gürültüden basbas ağlayan çocuklar gördük. Bunların bu gürültüde ne işleri olduğunu önce kuduruk ana babalarına sonra da görmezden gelen organizatörlere sormak isterim. Çekirdekten partilemeyi mi öğretmek istediler anlam veremedik?!

Ikiiiii: Interaktif hiçbir etkinlik göremedik. Halbuki bir takım sportif faaliyetler, bungee jumping, paint-ball, araba test drive, yarışmalar gibi biraz daha hareketli etkinlikler eklenebilirdi…

Üç: Bu kadar gencin biraraya geldiği bir ortamda firmaların standları daha yaratıcı olmalıydı. Seneye festival öncesi stand tasarımı yarışması yapılsın, kazanan standları 1-1 görelim dedik.

Bu yazı Eğlence-Entertainment içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.