Polis Olmak İstiyorum

3-18 yaş arası, hayati tehlike taşıyan hastalıklara sahip çocuklarımızın dileklerini gerçekleştiren “Make A Wish-Bir Dilek Tut Türkiye” derneği bu sene de 29 Nisan dünya dilek gününü Türkiye’nin birçok şehrinde dilek gerçekleştirerek kutladı.

www.birdilektut.org

Bu sene dernek “İstanbul Polis Teşkilatı”nın değerli katkıları ve işbirliği ile hayali “polis olmak ve suçluları yakalamak” ; büyüyünce de polis olmak isteyen küçük Talha’nın dileğini müthiş bir organizasyon ile gerçekleştirdi.

Gerçek bir polis gibi günü yaşayan ve polis ekiplerini yönlendiren küçük Talha’nın videosunu derneğin facebook sayfasından veya youtube’dan izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=qu9riScirvY

*** fotoğraflar derneğin facebook sayfasından alınmıştır.

Bu yazı STK - NGO içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to Polis Olmak İstiyorum

  1. cybermagnetik dedi ki:

    What a great web log. I spend hours on the net reading blogs, about tons of various subjects. I have to first of all give praise to whoever created your theme and second of all to you for writing what i can only describe as an fabulous article. I honestly believe there is a skill to writing articles that only very few posses and honestly you got it. The combining of demonstrative and upper-class content is by all odds super rare with the astronomic amount of blogs on the cyberspace.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.